Warto wiedzieć

Co to jest system CMS?

System CMS to najprościej mówiąc system pozwalacjący zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi... czytaj więcej »

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to... czytaj więcej »

Moduły. Tworzenie stron www z systemem CMS

Zarządzanie strukturą strony internetowej

Zarządzanie strukturą serwisu www jest modułem podstawowym systemu CMS. Dzięki niemu możliwe jest zarządzanie nie tylko prezentowanymi na stronie internetowej treściami ale również całą strukturą menu. Menu w serwisie może mieć zarówno strukturę jedno jak i wielopoziomową. Od strony panelu administracyjnego ma ono strukturę drzewiastą co pozwala na łatwe w obsłudze zarządzanie.

Aktualności

Moduł ten jest istotnym elementem dla firm chcących na bieżąco informować swoich klientów o podejmowanych przez nie krokach. W aktualnościach powinny się pojawiać informacje o rozszerzeniu oferty, zakresu usług, wprowadzeniu nowego cennika. Aktualności w firmowej stronie internetowej pozytywnie wpłyną na relacje z klientami.

Galerie

Większości firm zależy na prezetowaniu swojej oferty w postaci galerii lub też galerii aktualnych działań firmy. Funkcjonalność pozwoli nam na szybkie zamieszczenie zdjęć np. z targów w którym firma brała udział.

Lokalizacje na mapie

Dzięki temu modułowi możliwe jest zaznaczenie na mapie lokalizacji głównego biura firmy oraz jej ewentualnych oddziałów.

Newsletter

Newsletter pozwala na utrzymanie bezpośredniego kontaktu z klientami Twojej firmy chcącymi otrzymywać informacje na skrzynkę pocztową. Bezpośrednie poinformowanie klientów drogą mailową na temat Twojej oferty może zwiększyć sprzedaż produktów.

Zarządzanie rolami moderatorów

W przypadku większej liczby osób redagujących treści strony internetowej Twojej firmy, możliwe zdefiniowanie uprawnień i przydzielenie określonym osobom zarządzającym serwisem internetowym.

Wersje językowe serwisu

Nasze rozwiązanie pozwala na tworzenie serwisów wielojęzycznych, zarządzanych w prosty sposób z poziomu systemu zarządzania treścią. Każda wersja językowa może posiadać własną strukturę strony internetowej o czym decydują osoby zarządzające serwisem.

Ankiety

Moduł ankiet umozliwia zdefiniowanie dowolnej liczby pytań w ankietach zawierających pytania otwarte jak i z wyborem zdefiniowanych odpowiedzi. Wyniki ankiet zbieranych ze strony www gromadzone są w bazie danych, które następnie mogą być poddane analizie w panelu zarządzania.

Wyszukiwanie treści w serwisie

Wyszukiwanie treści w serwisie pozwala na zdefiniowanie obszaru wyszukiwań. Wyszukiwanie w serwisie ułatwia użytkownikom serwisu szybkie wyszukanie konkretnych treści lub oferty firmy.

Formularze

Generator formularzy pozwala na definiowanie formularzy, a następnie osadzanie ich w postaci gotowych komponentów w określonych miejscach strony internetowej.

Sondy

Moduł sond pozwala na definiowanie pytań i dowolnej liczby odpowiedzi do wyboru. Sondy mogą pomóc w zrozumieniu potrzeb obecnych jak i przyszłych klientów Twojej firmy. Wyniki sond przeprowadzanych na stronie internetowej są dostępne w dodolnym momencie z poziomu systemu zarządzania treścią.

Oferta produktów

Dla klientów posiadajacych bogatą ofertę produktów oferujemy moduł, który pozwoli na katalogowanie i prezentację ich pełnej specyfikacji przyjaznej klientowi formie. Produkty mogą posiadać zdjęcia, nazwę, opis, numery katalogowe oraz inne wymagane przez naszych klientów danych.
 

zalety systemu cms