Warto wiedzieć

Co to jest system CMS?

System CMS to najprościej mówiąc system pozwalacjący zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi... czytaj więcej »

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to... czytaj więcej »

Projektowanie stron internetowych z systemem CMS

Oferujemy państwu strony internetowe oparte o innowacyjny system zarządzania treścią (CMS). Funkcjonalność systemu CMS jest uzależniona od pakietu jaką zdecydują się państwo wybrać.

 

Nasz system CMS w pełni oddziela treści prezentowane na stronie serwisu od jego wyglądu, co pozwala na niższy koszt ewentualnych zmian w szacie graficznej strony. Na życzenie klienta dajemy także możliwość podłączenia kilku opraw graficznych z możliwością jej zmiany z poziomu panelu administracyjnego. Jedną z podstawowych, a zarazem bardzo ważnych funkcjonalności naszego systemu zarządzania treścią jest definiowanie uprawnień redaktorów do edycji poszczególnych treści serwisu.

Projektowane przez nas strony internetowe są integrowane z systemem CMS, dzięki czemu zarządzanie ofertą czy też aktualizacją treści serwisu mogą zajmować się jej pracownicy firmy klienta. Częste aktualizacje treści i zamieszczanie aktualnej oferty firmy pozwoli osiągnąć sukces strony internetowej.

 

zalety systemu CMS