Warto wiedzieć

Co to jest system CMS?

System CMS to najprościej mówiąc system pozwalacjący zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi... czytaj więcej »

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to... czytaj więcej »

Warto wiedzieć

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to również sposób na prezentację firmy, zakresu jej usług oraz dodatkowa forma docierania do klienta i dodatkowa forma kontaktu. Firmowa strona internetowa podnosi prestiż, przez co staje się bardziej konkurencyjna na rynku oraz staje się bardziej dostrzegalna na rynku. W Polsce korzystanie z internetu stało się codziennością, co oznacza bardzo duże źródło potencjalnych klientów każdej firmy. Dzięki stronie internetowej pozyskasz więcej klientów.

 

Projektowanie stron internetowych jest procesem mającym na celu tworzenie wizerunku firmy, który będzie dobrze postrzegany przez ich klientów. Zrozumienie potrzeb klienta jest podstawą przy tworzeniu skutecznej strony internetowej. Bogate doświadczenie naszej firmy pozwala na oferowanie produktu najwyższej jakości. Projekty stron są wykonywane, w taki sposób, aby były jak najbardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Naszym celem jest tworzenie stron internetowych o wysokiej atrakcyjności i estetyce, co jest istotnym czynnikiem w budowaniu relacji z Twoimi klientami. Strona internetowa to inwestycja w firmę, która zaowocuje i przyniesie wiele korzyści. Przypomnijmy bowiem, że strona internetowa jest dostępna przez cały rok. Z Twoją ofertą mogą się zapoznać klienci nie tylko z Polski, ale z całego świata. Strony internetowe uważane za najtańszą formę reklamy, stały się obecnie niemalże standardem dla współczesnych firm.

Zalety posiadania strony internetowej:

  • obniżenie kosztów reklamy,
  • oferta firmy jest dostępna na stronie internetowej przez 24 godziny na dobę,
  • nie ma ograniczenia co do ilości informacji w stosunku do tradycyjnych mediów,
  • interaktywny sposób prezentacji informacji w stosunku do mediów tradycyjnych,
  • globalny zasięg pozwala dotrzeć z ofertą firmy do klientów na całym świecie,
  • dodatkowy kanał komuniacyjny z klientem np. poprzez e-mail

Naszym klientom oferujemy statyczne strony internetowe oraz strony internetowe z systemem zarządzania treścią. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej opcji przygotowywany jest indywidualny projekt szaty graficznej. W ramach usługi wprowadzane są również treści strony z dostarczonych przez klienta materiałów. Naszym klientom pomagamy również przy wyborze domeny oraz serwera na, którym będzie przetrzymywana strona. Wykonywane przez nas strony internetowe są zgodne ze standardami W3C, linki przyjazne wyszukiwarkom oraz zoptymalizowane wydajnościowo. Te elementy zapewnią poprawne i szybkie działanie firmowej strony internetowej we wszystkich dostępnych przeglądarkach oraz wysoką pozycję w wyszukiwarkach.